Kdo jsme?

Nabízíme dodávky technického zařízení budov na klíč. Máme zkušenosti s výstavbou fotovoltaických elektráren, bioplynových stanic, kogeneračních jednotek, tepelných čerpadel a klimatizací.Jsme specialisty jak na velké průmyslové instalace o velikosti stovek kilowatt až megawatt, tak na realizace malých zdrojů tepla a elektřiny v rodinných domech. Našim klientům poskytujeme profesionální služby, záruky i servis. Jsme holding s několikamiliardovým obratem a více než 20 letou historií, proto se můžeme zaručit za celou elektrárnu po dobu pěti let. Preferujeme kompletní dodávku na klíč, včetně montáže, oživení, zaškolení a vyřízení administrativy.

Přidanou hodnotou je kompletní zpracování auditu, ekonomiky a návrhu řešení před samotnou realizací. Investor předem ví, kolik ho technologie bude stát, ale také kdy se mu vrátí a zda je výhodnější, než klasické konvenční zdroje.

Fotovoltaika na střeše či fasádě RD – nejen úspory, ale i bezpečné uložení finančních prostředků

O tom, zdali se investice do FVE vyplatí a jak správně postupovat při její výstavbě, jsme si povídali s panem Jakubem Mráčkem, ředitelem divize Energo firmy NWT a.s. Celý rozhovor je ke shlédnutí zde na infokanálu. Přepis rozhovoru a aktuální dění na fotovoltaickém trhu.

Hledáte další informace?

Kontaktujte nás na bezplatné české infolince 800 560 560
nebo na 0800 555 560, pokud si přejete volat ze Slovenska. Alternativně vám odpovíme a pomůžeme na emailu:info@fotovoltaika.nwt.cz.

K získání aktuálních informací v oblasti úspory energií můžete využít informační magazín www.fotovoltaika.cz.